PROGRAM SLUŽEB ZAMĚŘENÝCH NA ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Bylinná parní lázeň

masážní a regenerační studio pro zdraví a krásu
Masáže | Ájurvéda | Bylinná parní lázeň | Procedury | Denní lázně | Diagnostika | Překyselení | Magnetoterapie | Celulitida | Tvarování postavy | Hubnutí & dieta | Detoxikace a paraziti | Potravinové doplňky | Vývoj a prodej | Zvýhodněné balíčky | Kurzy | Ceník | Kontakt

PROGRAM BALÍČKŮ SLUŽEB ZAMĚŘENÝCH NA ZDRAVÍ A KRÁSU

Hektické tempo dnešní doby a neustálý stres nám nedovoluje uvědomit si, jak vlastně letíme životem a nevnímáme jemné signály našeho těla, protože nás v běžné činnosti neomezují…

Cítíte, že „něco“ ve Vašem těle není v pořádku?
Chcete vědět, s čím by to mohlo souviset?
Víte o konkrétním problému, který chcete řešit, ale nevíte jak?
Pomůžeme Vám Vaše pocity objasnit.

Energetická diagnostika ARTTEST® / „EDA“
EDA
Prevence a optimální řešení Vašich zdravotních problémů. Vyšetřovací metoda, která má vědecký podklad, logiku a výzkum.
Jedná se o měření energetického systému těla unikátní bezbolestnou metodou, založenou na kontaktu čidla se specifickými body na končetinách. Díky této diagnostice lze zjistit funkční poruchy a změny v organismu ještě před vznikem vlastní nemoci. Navíc umí „EDA“ určit stupeň překyselení organismu a lokalizovat místa, která jsou kyselými metabolity nejvíce zasažena. Současně ověří schopnost trávení zda a s jakým výkonem umí potravu zpracovat. Poté Vám navrhneme nejrychlejší a nejúčinnější řešení jak s odkyselením organismu postupovat.
odkyselení organismu a magnetoterapie
Jednou z nejnebezpečnějších civilizačních chorob je překyselení organismu, neboť zdraví je bezprostředně závislé na rovnováze mezi kyselostí a zásaditostí našeho těla. Protože překyselení způsobuje většinu nemocí, je důkladné odkyselení a doplnění minerálních látek základem každé terapie. Tajemství úspěchu dokonalého odkyselení organismu je ukryto v kombinaci odkyselovacích prostředků s každodenním používáním pulzní magnetoterapie, protože působí na buněčné úrovni. Díky této přednosti dokáže uložené kyselé metabolity velmi efektivně vyplavit z buňky ven a nastartovat tak látkovou výměnu. Toto propojení garantuje daleko vyšší detoxikační schopnost ve vnitřním prostředí organismu, což se projevuje zlepšením funkce jater, ledvin, plic, kůže a dalších orgánů.

Nabídka některých metod „moderní rehabilitace“: magnetoterapie, vacustyler, masážní křeslo s diagnostikou SANYO, autotrakční lehátko.

Balíček nabízených služeb:
    1. Ověření Vašeho zdravotního stavu měřením „EDA“.
    2. Odborný výklad naměřených hodnot a návrh optimálního řešení zjištěných skutečností.
    3. Podstoupení jednotlivých vybraných procedur „moderní rehabilitace“ v přesně stanoveném pořadí.
    4. Kontrola účinnosti a vhodnosti vybrané metody měřením pomocí „EDA“ po aplikaci každé procedury.
    5. Zhodnocení výsledků dosažených během testování jednotlivých procedur a sestavení individálního postupu konkrétně pro Vás.
překyselení organismu - latentní acidóza
Vnitřní prostředí organismu by mělo mít mírně zásaditý charakter!
Klasická medicína řeší pouze akutní překyselení. Přitom už i mírné překyselení organismu poškozuje zdraví člověka.

Víte, že PŘEKYSELENÝ organismus je příčinou většiny zdravotních problémů?
Proto, že...
Zadržuje vodu, která může být příčinou nadváhy 7-10kg.
Zpomaluje spalování tuků.
Poškozuje látkovou výměnu.
Zastavuje produkci enzymů, jejichž nedostatek způsobuje špatnou funkci organismu. Poškozuje cévy, kapiláry a červené krvinky, které transportují výživu a O2 do buněk. Má zbytečně velkou spotřebu vitamínů a minerálů.
Je živnou půdou pro vznik rakoviny a infekce.

Překyselení organismu neboli latentní acidóza patří mezi nejnebezpečnější choroby. Víme, proč dochází k překyselení a jak vzniká, jak nás poškozuje a jak si snadno pomoci.

SAMOTNÉ OČISŤOVÁNÍ ORGANISMU VŠAK JIŽ V DNEŠNÍ DOBĚ NESTAČÍ !
Kyselé prostředí narušuje sliznice a díky tomu pak živé mikroorganismy infekce - jako jsou viry, bakterie, plísně a paraziti mají volný vstup do těla. Navíc tyto živé mikroorganismy produkují toxiny, které jsou mnohem jedovatější než infekce samotné. To je důvod, proč je obtížné běžnou detoxikací již existující infekce zlikvidovat. Očisťující techniky a léčebné hladovky jemným alternativním způsobem mají vliv na symptomy, které provázejí infekci způsobenou parazity, ne však na parazity samotné. Vedou k posílení imunitního systému, který sám začne vyhánět parazity z organismu, ale vždy jich v těle nějaká část zůstane a znovu přivede tkáně do patologického stavu. Dobrých výsledků je možné dosáhnout pouze komplexním přístupem. Propojení alternativního způsobu léčby s alopatickým přináší rychlejší a lepší výsledky. Mezi nejdůležitější patří antiparazitní léky, bez kterých by účinek nebyl úplný. Víme komu, co a jak správně nakombinovat.

Protože překyselení způsobuje většinu nemocí, je důkladné odkyselení a doplnění minerálních látek včetně zařazení magnetoterapie a prostředků s antiparazitním účinkem základem každé terapie.

Na vyrovnání kyselých látek v těle podáváme jako doplněk stravy odkyselovací prostředky BASICA a ProBalance. pH papírky, určené k pravidelnému měření hodnoty kyselosti moči, Vám pomohou zorientovat se v tom, jak dlouho je třeba ještě odkyselovací prostředky užívat.

studio: MASÁŽE MEDIMAG, Jarošova 1230/10, 66902 Znojmo, tel.: +420 608 887 755, adamova@medimag.cz